• امروز سه شنبه بیست و هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان در امامزاده قاسم ( ع)دلند

برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان در امامزاده قاسم ( ع)دلند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آزادشهر از برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان در امامزاده قاسم (ع) شهر دلندخبر داد

 سه شنبه 27 مرداد 1394   529  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف گلستان ، غلامرضا بهادر فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران شهرستان آزادشهر و رامیان گفت: بازسازی و ساخت امامزادگان از جمله فعالیت‌های اوقاف برای شناسایی بهتر امامزادگان است.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا نسبت به اجرای طرح مودت در این شهرستان اقدام شده است، افزود: طرح مودت برای بازسازی بهتر امامزادگان اجرایی می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آزادشهر با بیان اینکه سال گذشته کمکهای مردمی در قالب طرح مودت اجرا شد ، تصریح کرد: این طرح در امامزادگان محمد بن جعفر و محمد بن زید(ع) و دیگر امامزادگان شاخص شهرستان اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح مودت بهره‌گیری از ظرفیت خیرین و همچنین توسعه فضای امامزادگان است، اضافه کرد: امسال نیز  طرح مودت در چند امامزاده اجرایی خواهد شد  تا با کمک مردم ولایتمدار شهرستانهای رامیان و آزادشهر بتوانیم در جهت کارهای فرهنگی و عمرانی بقاع متبرکه قدم برداریم .
بهادرفر با اشاره به اینکه در هفته جاری نیز همایش بزرگداشت امامزادگان به مناسبت دهه کرامت اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: امسال امامزاده قاسم (ع) شهر دلند میزبان این مراسم خواهد بود.

این مسئول خاطرنشان کرد: در این مراسم از سخنان امام جمعه محترم شهر دلند کسب فیض خواهیم کرد و از هیئت امنای امامزادگان و خادمین با حضور جمعی از مسئولان تقدیر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 17 بقعه متبرکه در شهرستان آزادشهر وجود دارد، افزود: کارهای عمرانی  اکثر امامزادگان در دست انجام است که تکمیل آن همت والای مردمی را می طلبد.

بهادرفر به سایر برنامه‌های اجرایی در دهه کرامت اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری مراسم جشن و سخنرانی با حضور مردم و همچنین جذب واقفان و ارائه مشاوره‌های وقفی از دیگر برنامه‌های اجرایی در این ایام است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار