• امروز پنج شنبه بیست و ششم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جوایز ارزنده به بهترین انتقاد و پیشنهاد با ارائه راهکار

مهر تحصیلی

دستور العمل سایت

سروش

اخبار مزایده ها و مناقصات

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی پنج شبانه روز عزای شهادت حضرت زهرا در امامزاده یحیی بن زید(ع)

برپایی پنج شبانه روز عزای شهادت حضرت زهرا در امامزاده یحیی بن زید(ع)

مدیر مرکز فرهنگی و قرآنی امامزاده یحیی بن زید علیه السلام گنبد کاووس از برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سوگواره یاس نبوی با حضور شورای فرهنگی آستان مقدس خبر داد.

 سه شنبه 24 بهمن 1396   69  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان گلستان؛  حجت الاسلام اسماعیلی مدیر مرکز فرهنگی و قرآنی امامزاده یحیی بن زید علیه السلام گنبد کاووس گفت: در این جلسه که اعضای شورای فرهنگی آستان مقدس حضور داشتند ابلاغیه برگزاری سوگواره یاس نبوی برای همه حاضرین در جلسه قرائت شد تا همگی با کم و کیف این مراسم آشنا شوند.
وی گفت: باتوجه به ابلاغیه سازمان و همچنین پیشنهادات همکاران در شورای فرهنگی مقرر شد هرچه سریعتر اقدامات لازم در جهت تعیین مکان مناسب و برپایی خیمه معرفت اقدام شود.
وی تاکید کرد: در خیمه معرفت امسال سوگواره یاس نبوی چه از لحاظ مکانی و چه از لحاظ تنوع خدمات و زیبایی تغییراتی را خواهیم داشت و تعداد غرفه های آن افزایش خواهد داشت.
اسماعیلی عنوان کرد: در این جلسه مقرر شد از تاریخ 28 بهمن تا 2 اسفند مراسمات عزاداری حضرت صدیقه طاهره زهرای مرضیه سلام الله هرشب در این آستان مقدس برگزار باشد.
مدیر مرکز فرهنگی و قرآنی امامزاده یحیی بن زید علیه السلام گنبد کاووس گفت:در روز دوم این سوگواره "همایش حجاب" و مراسم ویژه  "ملبس شدن به حجاب برتر" ویژه دختران نوجوان در این آستان مقدس برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در روز سوم این سوگواره جلسه ختم قرآن کریم به نیابت از حضرت زهرا سلام الله و همچنین حلقه معرفت فاطمی را در آستان مقدس خواهیم داشت.
حجت الاسلام اسماعیلی گفت: برپایی نمایشگاه یاس نبوی با موضوعات عفاف و حجاب و سبک زندگی فاطمی را در ایام برگزاری سوگواره برپا می شود.
مدیر مرکز فرهنگی و قرآنی امامزاده یحیی بن زید علیه السلام گنبد کاووس گفت: با کمک انجمن خیرین بقعه ساز و انجمن یاوران وقف امسال 18 دیگ آش و حلیم به نیت 18 ساله بودن حضرت زهرا سلام الله در آستان مقدس پخت خواهد شد که تمام هزینه های آن توسط خیرین متقبل می شود.
وی درپایان عنوان کرد: برنامه ریزی برای مراسمات ویژه ایام سوگواره یاس نبوی در شب شهادت ، روز شهادت ، عصر شهادت و شام غریبان شهادت صورت گرفته و از سخنرانان و ذاکرین شاخص استانی جهت شرکت در این مراسمات دعوت بعمل آمده است.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار