• امروز یک شنبه هجدهم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جوایز ارزنده به بهترین انتقاد و پیشنهاد با ارائه راهکار

مهر تحصیلی

دستور العمل سایت

سروش

اخبار مزایده ها و مناقصات

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف گلستان: چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار میشود

مدیرکل اوقاف گلستان: چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار میشود

حجت الاسلام سهرابی مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان گلستان با اشاره به اینکه نام‌نویسی از داوطلبان شرکت در مسابقات سراسری قرآن کریم از ۲۰ بهمن‌ماه با راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام در سایت مسابقات آغاز شده است افزود مهلت ثبت نام در این دوره از مسابقات تا ۲۰ فروردین ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.

 دوشنبه 21 اسفند 1396   203  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف وامور خیریه استان گلستان؛ 
حجت الاسلام سهرابی مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان گلستان با اشاره به اینکه نام‌نویسی از داوطلبان شرکت در مسابقات سراسری قرآن کریم از ۲۰  بهمن‌ماه با راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام در سایت مسابقات آغاز شده است افزود مهلت ثبت نام  در این دوره از مسابقات تا ۲۰ فروردین ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.
مدیرکل اوقاف  و امور خیریه گلستان خاطرنشان کرد: چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سه بخش حفظ و قرائت قرآن کریم، بخش معارف و بخش نغمات و آواهای دینی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در بخش حفظ و قرائت قرآن، شاهد برگزاری مسابقات در ۶ رشته حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل خواهیم بود، افزود: مسابقات در رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم تنها در مرحله شهرستانی و استانی برگزار می‌شود و مرحله کشوری ندارد.
وی گفت: در بخش معارف نیز شاهد برگزاری مسابقات در رشته‌های تفسیر قرآن کریم، حفظ و معارف موضوعی قرآن و حفظ و معارف احادیث هستیم.
مدیرکل اوقاف گلستان در ادامه با اشاره به اینکه در بخش نغمات و آواهای دینی نیز رشته‌های اذان، دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن کریم، مقطع‌خوانی گروهی، آثار دو یا چند زبانه و انشاد انفرادی در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: در مجموع چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ۱۵ رشته برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سهرابی درباره زمانبندی این دوره از مسابقات تصریح کرد:  مرحله شهرستانی مسابقات از ۲۰ فروردین تا ۲۶ اردیبهشت، مرحله استانی از یکم تیر تا ۶ مرداد و مرحله کشوری از ۱۰ تا ۲۵ مهر.
.برگزار خواهد شد؛ همچنین مسابقه معارف در مرحله شهرستانی روز ۲۰ اردیبهشت و دوره آمادگی و ارتقاء برای راه‌یافتگان به مرحله کشوری پس از برگزاری مرحله استانی برگزار خواهد شد
دواطلبان جهت ثبت نام .کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به نشانیwww.quraniran.ir مراجعه نمایند 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار