• امروز پنج شنبه بیست و ششم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جوایز ارزنده به بهترین انتقاد و پیشنهاد با ارائه راهکار

مهر تحصیلی

دستور العمل سایت

سروش

اخبار مزایده ها و مناقصات

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

صندوق حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف تاسیس می‌شود

صندوق حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف تاسیس می‌شود

معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف از تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری و حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت: رفع نیازهای کشور در حال حاضر یکی از اولویت‌های این سازمان است.

 پنج شنبه 18 مرداد 1397   23  0      


به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام محمدمهدی حاتمی؛ معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار از شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر اظهار کرد: ظرفیت تولید محصولات دانش‌بنیان در حوزه پزشکی ازجمله تولید ایمپلنت‌های ارتوپدی در شرکت موقوفه دانش‌سلامت کوثر وجود دارد و هدف‌گذاری این شرکت باید بر مبنای خودکفایی کشور در تولید این محصولات باشد.
وی با بیان اینکه موقوفات می‌توانند در حوزه‌های دانش‌بنیان و علوم جدید ورود کرده و فعالیتی گسترده در این زمینه داشته باشند، تصریح کرد: سازمان اوقاف تصمیم جدی دارد که در حوزه فناوری و تولید محصولات دانش‌بنیان ورود کند که نتایج این اقدام به‌زودی در کشور مشاهده خواهد شد.
معاون سازمان اوقاف و امور خیریه از تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری و حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت: به‌زودی دستاوردهای ایجاد این صندوق در سراسر کشور مشاهده خواهد شد.
حاتمی افزود: قبل از انجام سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فناوری و تولید محصولات دانش‌بنیان از محل موقوفات، باید سیاست‌گذاری‌ها و اهداف به‌طور شفاف و روشن تبیین و بر مبنای هدف‌گذاری انجام‌شده، سرمایه موردنیاز تأمین شود.
رفع نیازهای کشور از اولویت‌های سازمان اوقاف
وی با بیان اینکه رفع نیازهای کشور در حال حاضر یکی از اولویت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است، تاکید کرد: باید دقت شود که در این حوزه مسائل حقوقی موقوفات به‌صورت دقیق، شفاف و مکتوب مستندسازی شود تا در آینده مشکلاتی در این زمینه ایجاد نشود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار