• امروز جمعه دوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جوایز ارزنده به بهترین انتقاد و پیشنهاد با ارائه راهکار

مهر تحصیلی

دستور العمل سایت

سروش

اخبار مزایده ها و مناقصات

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

به بهترین انتقاد و پیشنهاد با ارائه راهکار جوایزی نفیس تعلق می گیرد

به بهترین انتقاد و پیشنهاد با ارائه راهکار جوایزی نفیس تعلق می گیرد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به اینکه نقد سازنده موجب پیشرفت می شود گفت : به بهترین انتقاد و پیشنهاد با ارائه راهکار جوایزی نفیس تعلق می گیرد و نقد سازنده موجی پیشرفت خواهد شد.

 پنج شنبه 25 مرداد 1397   204  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف گلستان ؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله سلیمانی فرد مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به اینکه نقد سازنده موجب پیشرفت می شود گفت : به بهترین انتقاد و پیشنهاد با ارائه راهکار جوایزی نفیس تعلق می گیرد و نقد سازنده موجب پیشرفت خواهد شد . : .

حجت الاسلام سلیمانی فرد با اشاره به تعامل و همکاری دستگاهها با رسانه ، افزود : همیشه گفته ام رسانه مقابل ما نیست بلکه با ما و همراه ماست و دستگاه های مختلف نیز باید با رسانه ها همکاری و همراهی داشته باشند .

وی با اشاره به 4 اصل خدمت ، سلامت ، صداقت و شفافیت اضافه کرد : تمام برنامه های اوقاف از این به بعد بر اساس این 4 اصل و مدیریت جهادی مد نظر مقام معظم رهبری است و معتقدیم اصل شفافیت کمک زیادی به ما خواهد کرد .

مدیر کل اوقاف گلستان خاطرنشان کرد :میتوانید انتقادات ،پیشنهادات و راهکارهای خود را به شماره پیامکی 10000114171 و یا سایت اداره کل اوقاف استان ارسال نمائید و پس از بررسی به بهترین آنها جوایزی نفیس تعلق می گیرد 
سلیمانی فرد در ادامه به حمایت از کالاهای ایرانی و استانی تاکید کرد و گفت : حمایت از تولید ایرانی بویژه کالاهای استانی در اولویت کارهای ما قرار دارد و به تمامی دست اندرکاران اوقاف گفته ام که در صورت وجود کالای مشابه استانی به هیچ وجه از کالاهای خارجی استفاده نکنند .
وی یادآور شد : بن بستی در کشور وجود ندارد و اگر بن بستی هست در خود ماست و با توجه به اینکه در شرایط سخت اعتباری هستیم ولی باز هم معتقدم که بن بستی نداریم و اگر جهادی کار کنیم موفق خواهیم بود .

این مقام مسئول با اعلام حمایت از هیئت شهدای رسانه تصریح کرد : این کار اقدام ارزشمند و انقلابی است و حتما از طرف ما مورد حمایت قرار خواهد گرفت .

سلیمانی فرد افزود : انجمن یاوران وقف حوزه رسانه نیز با عضویت حدود 9 نفر می تواند بسیار کارکشا باشد و می توان از ظرفیت وقف مشارکتی و خیرین و افراد صاحب نفوذ در این عرصه استفاده کرد .

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان وضعیت موقوفات استان گلستان را خوب توصیف کرد و گفت : به لحاظ تعداد موقوفات جزو استانهای پیشتاز کشوریم و حدود 5378 موقوفه در سامانه جامع ما ثبت شده است تمام فعالیتهای اوقاف نیز در بستر این سامانه انجام می گیرد .

حجت الاسلام سلیمانی فرد در پایان از رسانه ها خواست تا این اداره کل را نقد کنند .

وی تصریح کرد: هر کسی بتواند نقد منصفانه با ارائه راهکار در حوزه اوقاف و امور خیریه داشته باشد ، به بهترین نقد جایزه نفیس خواهیم داد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار