• امروز شنبه بیست و نهم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سرزمین گلستان با قدوم مبارک یازدهمین اختر امامت و ولایت امام حسن عسکری(ع)نورانیتی دو چندان دارد

سرزمین گلستان با قدوم مبارک یازدهمین اختر امامت و ولایت امام حسن عسکری(ع)نورانیتی دو چندان دارد

پیام آیت الله العظمی علوی گرگانی به مناسبت سالروز ورود یازدهمین اختر امامت و ولایت امام حسن عسکری(ع) به شهر گرگان در سوم ربیع الثانی

 شنبه 9 آذر 1398   64  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف گلستان ؛ متن کامل این پیام به شرح زیر میباشد:

🌺 عنایت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام در تمام عالم مایه هدایت و نور عالم امکان است آن ذوات مقدسه در هر کجا که قدم گذاشتند مایه خیر و برکت و نورانیت شده‌اند.

🌺 سرزمین گلستان و شهر گرگان که از دیرباز مأمن مومنین و متدینین بوده است با قدوم مبارک یازدهمین اختر امامت و ولایت امام حسن عسکری علیه السلام نورانیتی دو چندان دارد و این موضوع مایه مباهات و افتخار مردم این سرزمین است.

  🌺 سوم ربیع الثانی روز ورود پدر گرامی امام زمان علیه السلام به سرزمین گرگان و استرآباد و عنایت ایشان و مردم آن خطه و شفا یافتن گروهی به دست نازنین آن عزیز فاطمه علیها السلام است و این بهانه‌ای برای توجه دل‌ها و قلب‌ها به سمت ولایت و توسل به ذیل توجهات اهل بیت علیهم السلام است.

  🌺 لذا توصیه می کنم در بزرگداشت این روز و این هفته که به نام هفته فرهنگی گرگان نامیده شده است همت گماشته و عموم متدینین در مساجد و تکایا و حسینیه‌ها با بیان فضائل و مناقب آن حضرت و توسل به اهل بیت علیهم السلام زمینه سعادتمندی خود را فراهم کرده و از انجام برنامه‌های خلاف شئون این ایام اجتناب گردد.

🌺 امید از خداوند شفاعت اهل بیت علیهم السلام را در روز قیامت نصیب ما کند.

 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار