• امروز پنج شنبه بیست و یکم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تولید107هزار ماسک در گلستان /118هزار بسته بهداشتی در مناطق محروم توزیع شد

تولید107هزار ماسک در گلستان /118هزار بسته بهداشتی در مناطق محروم توزیع شد

حجت الاسلام «روح الله سلیمانی فرد» امروز (سه شنبه 27 اسفند)اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در اداره کل اوقاف و امور خیریه به منظور اقدامات پیشگیرانه تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 چهارشنبه 28 اسفند 1398   22  0      

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ادامه داد: با همت خیرین، اصحاب وقف و خادمین بقاع متبرکه و همکاران دستگاه های اجرایی در سطح استان گلستان نسبت به راه اندازی چهار کارگاه تولید ماسک و اقلام بهداشتی اقدام شد.

حجت الاسلام سلیمانی فرد ابراز داشت: در این کارگاه به تولید ماسک و تهیه لباس های کادر درمانی اقدام می شود و به طور متوسط روزانه این کارگاه ها سه هزار و 500 ماسک در استان تولید می کنند و تاکنون نزدیک به 107 هزار ماسک در استان تولید کرده است.
وی گفت: همچنین با همکاری دستگاه های اجرایی نسبت به تهیه بسته معیشتی جهت کمک به نیازمندان و تهیه بسته های اقلام بهداشتی و توزیع آن بین اقشار مختلف مردم انجام شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ابراز داشت: در این راستا 495 بسته معیشتی به ارزش 520 میلیون ریال، بیش از 118 هزار بسته بهداشتی شامل ماسک، مواد ضدعفونی کننده، ژل شستشوی دست و غیره تهیه شده است.

حجت الاسلام سلیمانی فرد افزود: در چهار کارگاه تولید ماسک در استان 120 نفر همکاری می کنند و همچنین در توزیع اقلام بهداشتی نیز 140 نفر با ما همکاری داشتند.

وی گفت: در مسیر تهیه برخی از اقلام و خدمات دستگاه های اجرایی مانند اوقاف و امور خیریه، سپاه پاسداران، تبلیغات اسلامی، هیئت حسین جان، روحانیون و گروه های جهادی همکاری داشتند و منابع مالی نیز از طریق خیرین و موقوفات مرتبط و از منابع بقاع متبرکه تامین شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار