• امروز پنج شنبه بیست و یکم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جلوه هایی از جهش تولید در موقوفات باید ایجاد گردد/15 بقعه استان در مدار تولید انرژی پاک

جلوه هایی از جهش تولید در موقوفات باید ایجاد گردد/15 بقعه استان در مدار تولید انرژی پاک

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی فرد مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان بیان کرد؛ با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شعار سال اداره کل اوقاف استان گلستان با استفاده از تمامی ظرفیت های خود در سال 99 باید در زمینه موقوفات و بقاع متبرکه جلوه هایی از جهش تولید را به ثمر برساند

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   17  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان گلستان؛ حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد ضمن تبریک سال جدید و خداقوت به همه مدافعان سلامت کادر خدوم درمانی و پزشکی در سراسر کشور و این استان گروههای مردمی خدام امامزادگان در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و آروزی سلامتی برای تمامی آنها از اقدامات جهادی یکا یک همکاران، اصحاب وقف و همه کسانی که در باروری شکوفه های تولید در سال 98 در استان نقش موثر داشتند تشکر نمودند
وی افزود: در سال 99 تعداد 15 بقعه در سطح استان با حمایتهای سازمان اوقاف و امور خیریه در مدار انرژی پاک قرار خواهد گرفت که این کار می تواند در قسمتهای مختلف از جمله تولید انرژی پاک، ذخیره انرژی فسیلی، استفاده کمتر از نفت و گاز، کمک به تولید کشور ، اشتغال زائی و پشتوانه بر فعالیتهای فرهنگی و قرآن موثر باشد.
سلیمانی فرد ادامه داد : در سال 99 اوقاف باید به عنوان یک دستگاه موثر، خادمان قرآن و عترت و حافظان اموال موقوفات، محرومین، معصومین(ع) برای یک عزم جهادی و تلاش مضاعف ف کمربندها را محکم ببندد.
وی گفت : از جمله راههای تحقق این شعار ورود در مسیر سرمایه گذاری موقوفات می باشد که در این زمینه استان گلستان دارای پتانسیل خوبی می باشد.
حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی فرد گفت: اجرای کامل طرح های پایه گذاری شده در سطح استان در حوزه های کشاورزی، دانش بنیان ، عمرانی موقوفات و بقاع متبرکه ، گردشگری در سال 99 را انجام خواهیم داد.
وی بیان کرد: با بکارگیری افراد با تخصص بالا در واحد های مختلف اجرایی در طرح های توسعه ای با اولویت بکارگیری از خادمین و اصحاب وقف در زمینه های گردشگری، گلخانه ای، شیلات، زنبورداری و ... می توان در زمینه تحول گرایی استان و احیای وقف در جهت ایجاد منابع مالی پایدار بیش از پیش کمک کرد تا جلوه هایی از جهش تولید را در موقوفات داشته باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار