• امروز یک شنبه بیست و سوم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان:  افتتاح 15 پروژه های ساخت و بهسازی موقوفات با اعتبار ۱۲ میلیارد تومانی در گلستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان: افتتاح 15 پروژه های ساخت و بهسازی موقوفات با اعتبار ۱۲ میلیارد تومانی در گلستان

حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: تعداد ۱۵ پروژه ساخت و بهسازی موقوفات در بافت تاریخی با اعتبار نزدیک به ۱۲ میلیارد تومان هزینه و امروز با حضورمعاون سازمان اوقاف و مسئولان استانی به بهره برداری رسید.

 چهارشنبه 28 آبان 1399   113  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان گلستان حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی فرد صبح امروزچهارشنبه 28 آبان در آیین متمرکزبهره برداری از 15 پروژه اوقاف و امور خیریه استان گلستان در امامزادگان نه تن(علیه السلام) گرگان اظهار کرد: با حضور معاون سازمان اوقاف، استاندار گلستان و مسئولان استانی و شهرستانی تعداد 15 پروژه که نزدیک به 12 میلیارد تومان هزینه در برداشته است امروز به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: احیا و مرمت تکایا و موقوفات تاریخی، امامزادگان و بقاع متبرکه از جمله اجرای این طرح ها بوده است که در قالب تفاهم نامه چهارجانبه میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری، راه و شهرسازی، شهرداری و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان اجرایی شد.

حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: در این پروژه ها یک هزار و 200 نفر روز اشتغال ایجاد شده است و همچنین 100 نفر نیز اشتغال ثابت داشتند.

وی افزود: چهار پروژه دیگر نیز برای احیای بافت تاریخی گرگان آغاز عملیات اجرایی داریم که این پروژه ها به صورت اجاره طولانی مدت و تهاتر با سرمایه گذار پیش بینی شده است تا وقف آباد شود و از سوی دیگر عواید ایجاد شود که از محل این عواید نسبت به اجرای نیات واقفان اقدام شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار