• امروز یک شنبه بیست و سوم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

استاندار گلستان : احیای دامداری ۱۵۰۰ راسی دام سنگین به همت اوقاف/ نقش مهم اوقاف در توسعه اقتصادی

استاندار گلستان : احیای دامداری ۱۵۰۰ راسی دام سنگین به همت اوقاف/ نقش مهم اوقاف در توسعه اقتصادی

حق شناس از احیای دامداری دام سنگین یک هزار و ۵۰0 راسی در استان گلستان به همت اوقاف و امور خیریه خبر داد.

 چهارشنبه 28 آبان 1399   73  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان گلستان«هادی حق شناس» صبح امروز چهارشنبه 28 آبان در آیین بهره برداری از 15 پروژه اوقاف و امور خیریه استان گلستان در امامزادگان نه تن(ع) گرگان اظهار کرد: موقوفات در استان گلستان قابل توجه است و مردم از این موقوفات بهره مند هستند.

استاندار گلستان ادامه داد: برنامه های اوقاف برای بهسازی و بازسازی اماکن مقدسه قابل تقدیر می باشد و در مجموعه اوقاف و امور خیریه به خوبی به نیات واقفان اهتمام می شود.

حق شناس بیان کرد: اوقاف در حوزه توسعه اقتصادی نقش مهمی دارد و کار ماندگاری در مجموعه اوقاف در استان گلستان اجرا می شود.

وی گفت: امیدواریم با نگاه تیزبینانه رئیس سازمان اوقاف حتما در کنار احیای موقوفات به موضوع سرمایه گذاری و اقتصادی نیز در موقوفات اهتمام شود.

استاندار گلستان یادآور شد: دوران تحریم های ظالمانه آمریکایی ها را سپری می کنیم و سه سال از این تحریم ها می گذرد و استفاده اقتصادی از این موقوفات می تواند مشکلات مردم را کاهش دهد.

حق شناس به افتتاح 15 پروژه اوقاف و امور خیریه گلستان اشاره کرد و بیان کرد: براساس این پروژه ها دامداری یک هزار و 500 راسی که چند سالی راکد بود به همت اوقاف احیا می شود و امیدواریم هرچه زودتر این دامداری به بهره برداری برسد و مردم استان از این موقوفه بهره مند شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار