• امروز پنج شنبه هفنم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیر کل اوقاف و امور خیریه  گلستان: توزیع 6000 هزار بسته معیشتی/ آزادی10 زندانی در سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مدیر کل اوقاف و امور خیریه گلستان: توزیع 6000 هزار بسته معیشتی/ آزادی10 زندانی در سالگرد شهادت سردار سلیمانی

سلیمانی فردگفت: در پنجمین مرحله رزمایش کمک مومنانه که به مناسبت شهادت سردار سلیمانی برگزار شد، 6000 هزار بسته معیشتی در سطح استان بین نیازمندان توزیع و ۱۰ زندانی جرایم غیرعمد نیز آزاد شدند

 سه شنبه 16 دی 1399   32  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان گلستان، حجت‌الاسلام روح‌الله سلیمانی‌فرد در حاشیه آغاز پنجمین مرحله کمک‌های مومنانه هزار بسته معیشتی در شهرستان گرگان اظهار داشت: این مرحله از رزمایش مومنانه به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شده است.
وی گفت: در این مرحله 10 زندانی جرایم مالی غیرعمد در استان با همکاری و مشارکت اوقاف و امور خیریه، دادگستری و اداره کل زندانها از محل موقوفات و خیرین در سطح استان به نام سردار سلیمانی آزاد شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان افزود: همچنین در این مرحله از محل درآمدها و عواید موقوفات و امامزادگان 1000 بسته معیشتی در شهرستان گرگان تهیه شده است که بین خانواده‌های نیازمند توزیع گردید.
وی بیان داشت: از زمان اجرای طرح شهید سلیمانی در استان تا کنون 6000 بسته معیشتی توزیع شده است.
سلیمانی‌فرد گفت: هم چنین تاکنون 22516 هزار ماسک به همراه 151 هزار بسته بهداشتی در استان توزیع شد و این کار همچنان ادامه خواهد داشت.
وی افزود: به مناسبت ایام شهادت سردار سلیمانی12 محفل انس با قرآن کریم، ویزیت رایگان 10260 نفراهدای خون توسط اصحاب وقف، نمایشگاه مجازی، مسابقات فرهنگی ویژه کودک و نوجوان، طبخ و توزیع 10 هزار غذای گرم و تداوم فعالیت‌ کارگاه‌های ماسک در استان اتفاق افتاد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار