• امروز پنج شنبه هفنم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک گرگان ؛ ثبت وقف جدید به مناسبت دهه  مبارک فجر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک گرگان ؛ ثبت وقف جدید به مناسبت دهه مبارک فجر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان گرگان از ثبت وقف جدید به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان گرگان خبر داد.

 سه شنبه 21 بهمن 1399   15  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان گلستان حجت الاسلام والمسلمین امین قرایی ضمن تبریک 22 بهمن ماه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت : در این ایام خجسته یک وقف با نیت برگزاری مراسمات ولادت وشهادت حضرت زهرا و امام حسن مجتبی(ع) وقف شد.
قرایی افزود : واقف ارجمند جناب آقای حسین ثبوتی این وقف جدید را در شهرستان گرگان انجام داد .
وی تصریح کرد : شش دانگ یکباب مغازه تجاری به مساحت 28 متر مربع به نیت برگزاری مراسمات ولادت وشهادت حضرت زهرا و امام حسن مجتبی(ع) وقف شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرگان بیان کرد : وقف یک فرصت بی نظیر برای توسعه استان به نفع محرومان و مستضعفین است و خیرین نیکوکار به این آموزه قرانی توجه دارند .
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک گرگان همچنین در همین راستا خاطرنشان کرد: خیرین و واقفان خیر اندیش گرگانی میتوانند جهت ایجاد وثبت وقف جدید با مراجعه به اداره اوقاف ویا یکی از امامزادگان وبقاع متبرکه شهرستان محل سکونت خود وازطریق مشورت با کارشناسان مشاوره وقف مستقر در اداره و این اماکن متبرکه وقف هایی با توجه به نیاز روز جامعه نظیر؛وقف برای کمک به بیماران صعب العلاج-وقف برای کمک به اشتغال وازدواج جوانان،وقف برای کمک به یتیمان ومستمندان ووقف برای کمک به زندانیان جرائم غیر عمد مالی و... به ثبت برسانند که بوسیله این سنت حسنه علاوه بر بجا گذاشتن خیرات و مبرات برای خود به رفع مشکلات اجتماعی نیز کمک خواهندنمود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار