• امروز یک شنبه بیست و سوم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستور العمل سایت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه گلستان:  ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم از ۱۳ اردیبهشت

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه گلستان: ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم از ۱۳ اردیبهشت

حجت الاسلام کوهساریان گفت: ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 13 اردیبهشت آغاز می شود

 پنج شنبه 2 اردیبهشت 1400   50  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان گلستان حجت الاسلام کوهساریان اظهار داشت : سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی برگزاری مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی در نظر دارد که چهل و چهارمین دوره این مسابقات را برگزار کند.


رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه گلستان ادامه داد: این مسابقات در رشته های مختلف و در دو گروه برادران و خواهران بیش از 18 سال برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام کوهساریان یادآور شد: این دوره مسابقات همچون گذشته در سطوح شهرستانی، استانی، ملی و بین المللی برگزار می شود و از اهداف برگزاری این مسابقات ایجاد انس بیشتر اقشار جامعه با قرآن کریم است.

وی بیان کرد : این مسابقات بهانه ای برای نزدیک شدن روح و حقیقت قرآن کریم است و تعلیم و تربیت قرآن کریم از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات به شمار می رود.

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه گلستان ابراز داشت: این دوره از مسابقات در 10 رشته قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ پنج جز، حفظ 10 جز ، حفظ 20 جز و حفظ کل و رشته تفسیر عمومی قرآن، هم سرایی و همخوانی قرآن کریم و رشته های اذان و دعا خوانی برگزار می شود.

حجت الاسلام کوهساریان ابراز داشت: از 13 اردیبهشت تا 13 خرداد علاقمندان می توانند در سایت www.quraniran.ir ثبت نام کنند و ثبت نام داوطلبان در دیگر سایت ها قابل پذیرش نیست.

وی افزود: از شرایط شرکت در این مسابقات تابعیت جمهوری اسلامی ایران، داشتن سن حداقل 18 سال در نظر گرفته شده و برش زمان یکم تیر تا 31 شهریور مرحله شهرستان و استانی این دوره از مسابقات برگزار می شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار